Zamknij
Produkty
EVOLUNA I-SIZE 2

Bezpieczna pozycja leżąca w aucie

CRUISERFIX 3

Perfekcyjnie dopasowany do dziecka

EVOLUTION PRO 2

Komfort i pełna ochrona pasażera

GUARDIANFIX 3

Wygodne rozwiązanie w podróży

ISOFIX BASE 2

Maksimum bezpieczeństwa w aucie

Foteliki samochodowe Kiddy

Z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych pasażerów projektujemy rozwiązania, które już od ponad 50 lat wyznaczają kierunek rozwoju branży i kreują najwyższe standardy ochrony dziecka w samochodzie.

W postaci takich systemów, jak Kiddy Shock Absorber, Lie Flat, K-Fix+ czy technologia Honey Comb 2 łączymy eksperckie doświadczenie z innowacją. Korzystając z wiedzy oraz praktyki działania naszych inżynierów, sięgamy po najnowsze zdobycze techniki i awangardowy design.

Coś więcej niż jakość

Przyświeca nam jeden prosty cel – chcemy tworzyć foteliki będące synonimem bezpieczeństwa, niezawodności oraz funkcjonalności!

Niemiecka precyzja, dbałość o każdy, nawet najmniejszy detal i solidna konstrukcja. To rzeczy, z których słyniemy i których obecność w fotelikach samochodowych Kiddy sprawia, że to najlepsze rozwiązania na rynku i produkty na miarę oczekiwań nowoczesnej, dynamicznej rodziny.

bezpieczne produkty | innowacyjne rozwiązania

prestiżowe nagrody · najwyższe standardy

Niemiecka jakość
Wyjątkowy design
50 lat doświadczenia
To właśnie Kiddy

Szanując przeszłość, myślimy o przyszłości

Nasz sukces przyczynia się do ciągłego,
bezkompromisowego rozwoju.

Podążamy za trendami i bierzemy udział w ich kreowaniu. Nie boimy się innowacji i futurystycznych technologii. Jednocześnie doceniamy wartość sprawdzonych i prostych patentów. Inspirujemy się wysmakowanym, awangardowym wzornictwem, ale zachwycamy się też pięknem klasycznych form.

Liczy się dla nas dobro Twojego dziecka

Współpracujemy z branżą motoryzacyjną i niezależnymi międzynarodowymi instytucjami. Zdobywamy prestiżowe certyfikaty i przeprowadzamy wnikliwe analizy badawcze.
Wszystko po to, by tworzyć najbardziej optymalne i jakościowe systemy w obszarze ochrony dziecka podczas podróży.

Nasze foteliki dają pewność, że Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne, a Ty zyskasz komfortowy i wielofunkcyjny fotelik, który będzie Wam służył przez lata!