Zamknij
Produkty
EVOLUNA I-SIZE 2

Bezpieczna pozycja leżąca w aucie

CRUISERFIX 3

Perfekcyjnie dopasowany do dziecka

EVOLUTION PRO 2

Komfort i pełna ochrona pasażera

GUARDIANFIX 3

Wygodne rozwiązanie w podróży

ISOFIX BASE 2

Maksimum bezpieczeństwa w aucie

Gwarancja podstawowa i rozszerzona

Wszystkie foteliki marki Kiddy objęte są 2-letnią gwarancją podstawową. Aby bezpłatnie rozszerzyć gwarancję do 10 lat, wypełnij formularz zgłoszeniowy, nie później niż 30 dni od daty zakupu.

Jesteśmy pewni jakości produktów Kiddy, dlatego oferujemy klientom ponadstandardowy program 10-letniej gwarancji. Chcemy żeby klienci kupując nasze produkty mieli pewność i spokój. Rejestracja w programie 10-letniej gwarancji jest bezpłatna i bezproblemowa. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.kiddy.com w ciągu 30 dni od daty zakupu.

  • Wszystkie produkty Kiddy objęte są 2-letnią gwarancją. W ciągu 30 dni od daty zakupu możesz wydłużyć ten okres do 10 lat.

Jak uzyskać 10-letnią gwarancję?

Uwaga! Aby skorzystać z programu 10 letniej gwarancji, musisz dokonać rejestracji w ciągu maksymalnie 30 dni od daty zakupu.

01

Przygotuj dowód zakupu

Będzie on potrzebny do poprawnego wypełnienia formularza w następnym kroku.

02

Wypełnij formularz

Wypełnij wszystkie pola formularza, niezbędnego do rejestracji w programie. Pamiętaj, aby zrobić to w ciągu maksymalnie 30 dni od daty zakupu.

03

Czekaj na informację zwrotną

Na podany adres e-mail wyślemy Ci potwierdzenie rejestracji w programie.

Najczęściej zadawane pytania

Aby skorzystać z 10-letniej gwarancji wystarczy zarejestrować produkt na stronie www.kiddy.com w ciągu 30 dni od daty zakupu.
Do zgłoszenia się do programu 10-letniej gwarancji potrzebny będzie dowód zakupu.
W celu złożenia reklamacji, wypełnij formularz dostępny na stronie www.kiddy.com. W zgłoszeniu dokładnie opisz usterkę oraz jeśli masz taką możliwość, dołącz zdjęcia lub krótki film przedstawiający problem. Po przyjęciu zlecenia wrócimy do Ciebie z informacją o przydzielonym numerze sprawy oraz o dalszym przebiegu procesu reklamacyjnego.

Nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami

pomoc@kiddy.com

Kontakt dla klientów indywidualnych

+48 616 460 831

Telefon kontaktowy