Zamknij
Produkty
EVOLUNA I-SIZE 2

Bezpieczna pozycja leżąca w aucie

CRUISERFIX 3

Perfekcyjnie dopasowany do dziecka

EVOLUTION PRO 2

Komfort i pełna ochrona pasażera

GUARDIANFIX 3

Wygodne rozwiązanie w podróży

ISOFIX BASE 2

Maksimum bezpieczeństwa w aucie

O programie Bezpieczny Fotelik

Bezpieczeństwo naszych najmłodszych użytkowników jest dla nas priorytetowe, dlatego Kiddy gwarantuje bezpłatny udział w SAFE CAR SEAT PROGRAM, który daje możliwość wymiany fotelika na nowy.

Badania polegające na wnikliwej analizie poszczególnych komponentów udowodniły, że foteliki samochodowe zamontowane w autach biorących udział w wypadku lub kolizji drogowej ulegają mikrouszkodzeniom, co uniemożliwia dalsze bezpieczne użytkowanie. Nie jesteśmy obojętni wobec tego faktu.

Wybierając nasze foteliki, wraz z ich zakupem dołączasz do programu i masz pewność, że Twoje dziecko będzie zawsze bezpieczne.

Jak wymienić powypadkowy fotelik?

01

Przygotuj dokumenty

Będą Ci potrzebne: dowód zakupu, protokół policyjny z wypadku, zgłoszenie szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela oraz dokumentacja zdjęciowa z miejsca zdarzenia.

02

Wypełnij formularz

Wystarczy podać swoje dane kontaktowe, informacje dotyczące kolizji oraz fotelika, którego dotyczy zdarzenie.

03

Poczekaj na kuriera

Nie płacisz za transport fotelika. Po analizie i pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wyślemy Ci etykietę, którą należy umieścić na paczce przed przyjazdem kuriera.

Najczęściej zadawane pytania

W ciągu 30 dni od zajścia wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego wypełnij formularz dostępny na naszej stronie w zakładce „Bezpieczny fotelik”. Po rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz jego numer oraz dalsze instrukcje związane z wymianą fotelika. Podamy też termin, w którym pojawi się kurier po odbiór przesyłki.
Warunkiem przystąpienia do programu jest załączenie w formularzu dowodu zakupu oraz jednego z poniższych dokumentów:
– kopii protokołu policyjnego z wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego, w którym Uczestnik brał udział, zawierającego wzmiankę o obecności w aucie poprawnie zamontowanego fotelika,
– kopii zgłoszenia szkody komunikacyjnej do ubezpieczyciela zawierającej wzmiankę o obecności w aucie Uczestnika poprawnie zamontowanego fotelika,
– dokumentacji zdjęciowej z miejsca wypadku/kolizji/zdarzenia drogowego (uwzględniającej wygląd fotelika i uszkodzenie pojazdów), w którym Uczestnik brał udział.

Formularz zgłoszeniowy

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy z wypełnieniem formularza? Skontaktuj się z nami:

+48 616 460 831

pon.-pt. 8:00 – 16:00

Wypełnienie pól oznaczonych gwiazdką (*) jest niezbędne dla zgłoszenia udziału w programie wymiany fotelika Safe Car Seat Program.

Masz pytania lub potrzebujesz pomocy z wypełnieniem formularza? Skontaktuj się z nami:

+48 616 460 831

pon.-pt. 8:00 – 16:00

Nie uzyskałeś odpowiedzi na swoje pytanie? Skontaktuj się z nami

pomoc@kiddy.com

Kontakt dla klientów indywidualnych

+48 616 460 831

pon.-pt. 8:00 – 16:00